Ranking kołder letnich

 • Kołdra letnia Paradies Cotton Summernight
  koldra letnia paradies cotton summernight

  Ocena końcowa: 4,07 na 5 - rating onrating onrating onrating onrating off loadingLoading...

  Kategorie:

  Letnia kołdra – cienka, lekka, nie obciążająca śpiącej osoby podczas wypoczynku. Jej wypełnienie jest bawełniane, sprzyjające zdrowemu odpoczynkowi oraz utrzymaniu artykułu w czystości. Uszlachetnienie materiału odpowiada za fakt, że kołdra ta wyjątkowo skutecznie pochłania oraz oddaje wilgoć.

  Zobacz więcej →
 • Kołdra letnia – antyalergiczna – Hollofil® Allerban®
  koldra lernia antyalergiczna hollofil allerban

  Ocena końcowa: 4,00 na 5 - rating onrating onrating onrating onrating off loadingLoading...

  Kategorie:

  Kołdra z wypełnieniem zawierającym Allerbann, dzięki któremu rozwój drobnoustrojów wewnątrz artykułu jest znacznie ograniczony. Polecana szczególnie osobom uczulonym na roztocza lub mającym skłonność do innego rodzaju podrażnień czy częstych problemów ze strony górnych dróg oddechowych.

  Zobacz więcej →
 • Kołdra letnia – bambusowa – antyalergiczna – Imperial Bamboo
  koldra letnia antyalergiczna bambusowa imperial bamboo

  Ocena końcowa: 3,74 na 5 - rating onrating onrating onrating halfrating off loadingLoading...

  Kategorie:

  O unikalnych właściwościach tej kołdry decyduje zastosowanie włókien bambusowych zarówno w wypełnieniu, jak i poszyciu artykułu. Antygrzybiczy i bakteriobójczy materiał nie tylko sprzyja utrzymaniu dobrego stanu zdrowia, ale także zapewnia komfortowy, pozbawiony wybudzania się w środku nocy sen.

  Zobacz więcej →
 • Kołdra bawełniana Imperial
  koldra bawelniana imperial

  Ocena końcowa: 3,71 na 5 - rating onrating onrating onrating halfrating off loadingLoading...

  Kategorie:

  Włókno bawełniane zapewnia wysokie właściwości wypełnieniu kołdry. Produkt jest lekki, przewiewny, sprzyja też odprowadzaniu wilgoci z powierzchni ciała w ciepłe, letnie noce. Zaletę produktu stanowi jego bardzo wysoka wytrzymałość, dzięki której kołdra może z powodzeniem służyć swoim właścicielom przez kilka kolejnych sezonów.

  Zobacz więcej →
 • Kołdra letnia – biała – Serena
  koldra letnia serena amw

  Ocena końcowa: 3,17 na 5 - rating onrating onrating onrating offrating off loadingLoading...

  Kategorie:

  Delikatność, przewiewność i lekkość tego produktu czyni go idealnym wyborem na lato. Użytkownicy chwalą jej aksamitną miękkość,przypominającą w dotyku skórkę brzoskwini. Kołdrę można prać w 95 stopniach, co umożliwia pozbycie się z jej powierzchni szkodliwych drobnoustrojów, w tym bakterii, roztoczy i pleśni.

  Zobacz więcej →
 • Kołdra letnia Puchowa Notte Luna Light
  koldra letnia puchowa notte luna light

  Ocena końcowa: 3,09 na 5 - rating onrating onrating onrating offrating off loadingLoading...

  Propozycja dla osób, które cenią wysoki komfort użytkowania wynikający ze starannego wykonania i wykończenia kołdry. Wypełnienie nie przemieszcza się wewnątrz artykuły ze względu na regularne, w przemyślany sposób poprowadzone pikowanie. Ziarna puchu zastosowane w kołdrze zostały wybrane w procesie starannej selekcji.

  Zobacz więcej →

Przegląd letnich kołder – top 6 produktów

Szukasz kołdry, pod którą spokojnie prześpisz każdą letnią noc? Sprawdź nasz ranking i wybierz spośród top 6 produktów. Kołdry letnie widoczne na naszej stronie zostały wypróbowane i ocenione przez innych użytkowników, co dodatkowo ułatwia decyzję co do wyboru artykułu. Opis, podkreślający kluczowe właściwości produktu, zawiera wskazówki co do zastosowania i użytkowania każdej z kołder.

Letnie kołdry z najlepszych materiałów

Letnie kołdry, które można zobaczyć w naszym rankingu, to produkty wykonane z wysokiej jakości materiałów. Lekkie, przepuszczające powietrze wypełnienie gwarantuje odpowiednią cyrkulację powietrza w czasie wypoczynku. Z kolei bawełniane czy batystowe pokrycie zapewnia miękkość i delikatność. Nie bez znaczenia jest również sposób szycia i wykończenia kołder. Większość z nich jest pikowana, dzięki czemu ich wypełnienie stale pozostaje na miejscu, a kołdra zapewnia stały rozkład ciepła.

Letnie kołdry – nowa jakość wypoczynku

Wiele osób zastanawia się, czy zakup kołdry dedykowanej do wykorzystania w cieplejszych miesiącach ma sens. Tymczasem inwestycja w tego rodzaju produkt zwraca się w postaci zdrowia, dobrego samopoczucia i dodatkowej energii, która jest szczególnie istotna latem – w okresie, kiedy jesteśmy aktywni, jeździmy na wycieczki i uprawiamy więcej sportu. Letnia kołdra to brak podrażnień wynikających z pocenia się czy spania w zbyt ciepłym komplecie.