Ranking kołder zimowych

 • Kołdra Puchowa Paradies Crystal ( Platinum ) Warm – zimowa
  koldra puchowa paradies crystal platinium zimowa

  Ocena końcowa: 4,61 na 5 - rating onrating onrating onrating onrating half loadingLoading...

  Kategorie:

  Wysokiej jakości puchowa kołdra z wypełnieniem z gęsich piór. Specjalna technologia i staranne czyszczenie piór podczas ich obróbki sprawia, że wypełnienie artykułu jest wyjątkowo czyste i bezpieczne dla zdrowia. Pokrycie z bawełnianego batystu zapewnia niebywałą przyjemność z użytkowania produktu.

  Zobacz więcej →
 • Kołdra MEDICAL 4 pory roku antyalergiczna zimowa
  koldra medical 4 pory roku zimowa antyalergiczna

  Ocena końcowa: 3,62 na 5 - rating onrating onrating onrating halfrating off loadingLoading...

  Kategorie:

  Niestandardowy produkt, w skład którego wchodzą 2 kołdry połączone ze sobą napami. Spięte razem są świetnym rozwiązaniem w przypadku mroźnych, zimowych nocy, zaś rozdzielone – stają się dwoma osobnymi, lekkimi przykryciami. Produkt można prać w 95 stopniach, co sprzyja utrzymaniu go w wyjątkowej czystości.

  Zobacz więcej →
 • Kołdra Imperial Soft Cotton 4 pory roku antyalergiczna
  soft cotton 4

  Ocena końcowa: 3,56 na 5 - rating onrating onrating onrating halfrating off loadingLoading...

  Kategorie:

  Kołdra całoroczna, w której zastosowano sprytne rozwiązanie – dwie cieńsze, lekkie kołdry połączono ze sobą napami, uzyskując artykuł, który uchroni przez chłodem nawet w najmroźniejsze zimowe poranki. Kołdra została wyprodukowana z wykorzystaniem włókien, które na długo zachowują swój kształt.

  Zobacz więcej →
 • Kołdra MEDICAL DUO antyalergiczna zimowa
  Koldra MEDICAL DUO antyalergiczna Zimowa AMW

  Ocena końcowa: 3,53 na 5 - rating onrating onrating onrating halfrating off loadingLoading...

  Kategorie:

  Antyalergiczna kołdra dedykowana nie tylko alergikom, ale także osobom ze skłonnością do uczuleń, podrażnień lub częstych infekcji dróg oddechowych. Produkt jest dwuwarstwowy, dzięki czemu wyróżnia się wysokimi właściwościami termoizolacyjnymi. Kołdra stanowi świetny wybór dla zmarzluchów lub osób szukających produktu specjalnie na zimę.

  Zobacz więcej →
 • Kołdra puchowa – na zimę – Tree & Goose Warm
  koldra puchowa na zime tree goose warm

  Ocena końcowa: 3,38 na 5 - rating onrating onrating onrating halfrating off loadingLoading...

  Kategorie:

  Kołdra w całkowicie naturalnym, wysokiej jakości wypełnieniem typu ,,drzewo i gęś”. Artykuł zapewnia odpowiednie właściwości termoizolacyjne, a przy tym jest przewiewny oraz higroskopijny (co sprzyja odprowadzaniu wilgoci z powierzchni ciała podczas snu). To także lekki, miły w dotyku produkt.

  Zobacz więcej →
 • Kołdra zimowa Puchowa Notte Luna Warm
  koldra zimowa puchowa notte luna warm

  Ocena końcowa: 2,94 na 5 - rating onrating onrating halfrating offrating off loadingLoading...

  Kołdra w 100% wypełniona naturalnym, gęsim puchem. Ten rodzaj wypełnienia zapewnia produktowi niebywałe właściwości termoizolacyjne, a przy tym sprawia, że kołdra jest lekka i sprzyja efektywnemu, spokojnemu wypoczynkowi.Konstrukcja kasetonowa artykułu sprawia, że puch nie przemieszcza się wewnątrz produktu.

  Zobacz więcej →

Najlepsze kołdry zimowe – przegląd produktów

Szukasz kołdry zimowej, która sprosta oczekiwaniom nawet największego zmarzlucha? Sprawdź ranking kołder, w którym prezentujemy artykuły przeznaczone na chłodniejsze miesiące. Każdy z produktów został starannie przygotowany i wykonany, o czym świadczą wysokie oceny użytkowników. Wśród kołder zimowych dostępnych w naszym przeglądzie można znaleźć produkty z naturalnym lub syntetycznym wypełnieniem, bezpieczne dla zdrowia i posiadające wszystkie niezbędne atesty tekstylne.

Kołdry zimowe z wysokiej jakości wypełnieniem

Sporo spośród proponowanych przez nas kołder wypełnionych jest pierzem gęsim. Nie jest to przypadek – materiał ten gwarantuje artykułowi wysokie właściwości termoizolacyjne (dobry stopień utrzymywania ciepła przy stosunkowo dużej przewiewności) oraz jednocześnie – niebywałą lekkość. Osoby, które jednak nie są przekonane do tego typu wypełnienia, mogą zdecydować się na kołdry z syntetycznymi, uniemożliwiającymi rozwój drobnoustrojów tworzywami wypełniającymi.

Kołdry zimowe dla zdrowego i spokojnego snu

Co jest gwarancją spokojnego, nieprzerwanego snu podczas zimowych nocy i mroźnych poranków? Poza odpowiednim komfortem termicznym kluczowe jest odprowadzanie wilgoci z powierzchni ciała. Większość kołder z naszego rankingu stworzona jest z materiałów higroskopijnych – umożliwiających szybkie odprowadzenie potu, a tym samym zapobiegającym wybudzaniu się z powodu dyskomfortu i wilgoci. Dopełnieniem komfortu snu będzie pościel w ulubionym kolorze. Różnorodność wzorów zapewniają między innymi pościele Andropol – renomowanego producenta pościeli.