Ranking kołder puchowych

 • Kołdra Puchowa Paradies Platinum BOTANIC Medium
  koldra puchowa paradies platinium botanic

  Ocena końcowa: 4,22 na 5 - rating onrating onrating onrating onrating off loadingLoading...

  Puch, którym wypełniono kołdrę, pochodzi ze specjalnie wybranych regionów hodowlanych i został starannie wyselekcjonowany w procesie produkcji. Pokrycie z puchoszczelnego baptystu zapewnia kołdrze wysoką wytrzymałość. Podszycie kołdry innowacyjną, botaniczną tkaniną gwarantuje z kolei niezwykłą miękkość artykułu.

  Zobacz więcej →
 • Kołdra Puchowa Paradies Crystal ( Platinum ) Medium
  koldra puchowa paradies crystial

  Ocena końcowa: 4,19 na 5 - rating onrating onrating onrating onrating off loadingLoading...

  Puchowa kołdra wypełniona polskim gęsim puchem, o naturalnym składzie i wysokim stopniu puszystości. Lekkość i miękkość produktu gwarantuje spokojny, nieprzerwany wypoczynek. Pokrycie z bawełnianego batystu nadaje kołdrze dodatkowych walorów estetycznych oraz szlachetności.

  Zobacz więcej →
 • Kołdra antyroztoczowa AllerGuard® Antyalergiczna Puchowa
  koldra puchowa allerguard antyalergiczna

  Ocena końcowa: 4,16 na 5 - rating onrating onrating onrating onrating off loadingLoading...

  Antyalergiczna kołdra, której użytkowanie przynosi ulgę osobom cierpiącym na alergię na roztocza. Specjalna struktura materiału zapobiega przedostawaniu się drobnoustrojów i alergenów do wnętrza produktu. Tekstylna bariera ochronna nie traci swoich właściwości nawet po wielu praniach.

  Zobacz więcej →
 • Kołdra Puchowa Paradies Moonline ( Silverline ) Medium
  koldra puchowa paradies moonline medium

  Ocena końcowa: 4,06 na 5 - rating onrating onrating onrating onrating off loadingLoading...

  Kołdra o niestandardowym wypełnieniu (90% puchu gęsiego i 10% małych piórek). Produkt klasy Comfort, przygotowany ze szczególną dbałością o jakość i czystość pierza. Kasetonowa konstrukcja i staranne pikowanie sprawiają, że kołdra zachowuje swój pierwotny kształt i rozkład pierza nawet po wielu praniach.

  Zobacz więcej →
 • Kołdra Puchowa Notte Luna Medium
  koldra puchowa notte luna medium

  Ocena końcowa: 3,09 na 5 - rating onrating onrating onrating offrating off loadingLoading...

  Kołdra o niezwykłych właściwościach i szlachetnym wyglądzie. Wypełnienie z gęsiego puchu gwarantuje wysoki stopień termoizolacji przy jednoczesnej lekkości artykułu. Bawełniana, pleciona z dbałością o precyzję poszewka ozdobiona srebrną lamówką sprawia, że produkt prezentuje się efektownie i luksusowo.

  Zobacz więcej →
 • Kołdra puchowa – Tree & Goose Medium
  koldra puchowa tree goose medium

  Ocena końcowa: 2,82 na 5 - rating onrating onrating halfrating offrating off loadingLoading...

  Całoroczny produkt z wypełnieniem ze starannie selekcjonowanego, białego gęsiego puchu. Nadaje się zarówno na chłodniejsze, jak i cieplejsze dni – zapewnia optymalny komfort termiczny dzięki wysokiej przewiewności i zdolności do odprowadzania wilgoci z powierzchni ciała śpiącej osoby.

  Zobacz więcej →

Przegląd topowych kołder puchowych

Chcesz podczas snu otulić się wyjątkowo miękką, ciepłą, a przy tym lekką pościelą? Sprawdź nasz ranking puchowych kołder. Topowe produkty, wysoko ocenione przez użytkowników, zagwarantują Ci nową jakość wypoczynku. Ich funkcjonalność dodatkowo uprzyjemni użytkowanie – kołdry puchowe dostępne w naszym rankingu dają się łatwo utrzymać w czystości, nie odkształcają się oraz są wytrzymałe. Zapraszamy do zapoznania się z opisami i zdjęciami produktów!

Najlepsze kołdry z puchowym wypełnieniem

Puchowe wypełnienie decyduje o wyjątkowych walorach użytkowych kołder. Tego rodzaju artykuły są miękkie, lekkie (mają wyraźnie mniejszą wagę niż kołdry z innego typu wypełnieniem), a przy tym – bardzo ciepłe. Naturalne puchowe wypełnienie jest świetnym termoizolatorem, gwarantującym nieprzerwany odpoczynek w czasie naprawdę chłodnych nocy i mroźnych poranków.

Puchowe i antyalergiczne – kołdry gwarantujące zdrowy sen

Wiele osób rezygnuje z puchowych kołder, obawiając się, że produkty z tego rodzaju wypełnieniem wywołają u nich reakcje uczuleniowe. Tymczasem kołdry puchowe mogą być jednocześnie antyalergiczne. Produkty dostępne w naszym rankingu wykonane są ze starannie wybieranego pierza, dodatkowo oczyszczonego przy wykorzystaniu specjalistycznej technologii. Ich pokrycie powleczone jest dodatkowo ochronną warstwą, zapobiegającą przedostawaniu się i namnażaniu roztoczy oraz innego rodzaju drobnoustrojów i alergenów.